Apartmány Dalibor < >
TIP
  • SILVESTR VE ŠPINDLU OSLAVTE NOVÝ ROK S PŘÁTELI: APARTMÁN PRO 8-10 OSOB, VEL. 80m2, 3+KK, DVĚ GARÁŽE, CENA 7.000,- KČ/NOC ZA CELÝ APARTMÁN
  • VÁNOCE 2017 ROMANTICKÉ VÁNOCE VE ŠPINDLU, RODINNÝ PROSTORNÝ APARTMÁN S VÁNOČNÍ VÝZDOBOU. PŘIJEĎTE POBEJT.
  • Alpské ubytování ve Špindlerově Mlýně Zkuste alpský standard na českých horách. V apartmánech Dalibor se budete cítit jako v Alpách.

Máte zájem se prezentovat na Apartmany-Dalibor.cz?

nabídka pro majitele apartmánů

Majitelům apartmánů v Daliboru nabízíme dvě úrovně služeb:

 1. Služba "Full service apartmánu"

V rámci této služby převezmeme za Vás všechny starosti s pronájmem Vašeho apartmánu a budeme se kompletně starat o zhodnocování Vaší investice. Co to obnáší? Připravíme pro Vás unifikovanou prezentaci apartmánu na tomto webu včetně on-line rezervačního systému, obstaráme komunikaci s hosty včetně vlastního předání apartmánu a kvalitního úklidu. Dále se postaráme o profesionální prezentaci a jednotnou cenovou politiku v rámci Apartmánů Dalibor. V rámci služby vybavíme každý apartmán informačními materiály ušitými na míru v korporátním designu. Další obrovskou výhodou našeho systému je to, že svůj apartmán můžete využívat zcela libovolně po celý rok. My si rozhodně nebudeme klást žádné podmínky na blokaci. Systém "full service apartmánu" nevyžaduje z Vaší strany žádnou vstupní investici. Naš cíl je jednoduchý, chceme Vám nabídnout dobrou službu a hostům kvalitní ubytování. Spoluprací s námi můžete maximalizovat potenciál Vašeho apartmánu, teprve pak dává investice do "druhého domova" na horách opravdový smysl.

2. Služba "Inzerce apartmánu"

Máte už systém pronájmu zaběhnutý a nic nechcete měnit? Nevadí. Můžeme Vám nabídnout inzertní službu. Připravíme pro Vás jednotnou prezentaci apartmánu v duchu tohoto webu bez rezervačního systému. Management pronájmu tak budete mít zcela ve vlastních rukou.

Nabídka reklamního prostoru pro partnery

1. Služba "Firemní partnerství"

Máte zájem se stát naším partnerem a inzerovat na našem webu? Staňte se partnerem apartmánů Dalibor. Cílem spolupráce je, aby hosté, kteří  bydlí v apartmánech Dalibor, zamířili primárně k Vám - našim partnerům, kde dostanou kvalitní služby za lepší ceny. Ano, v Špindlerově Mlýně hledáme strategické partnery.  Za to Vám nabízíme reklamní prostor ve formě banneru o velikosti 120x80px vpravo od hlavního okna.

2. Služba "Firemní inzerce"

Nechcete-li nebo nemůžete-li nám nabídnout protihodnotu ve formě slevového programu pro hosty nebo pro nás, v takovém případě na tomto webu můžete inzerovat za úplatu.

Ceník služeb

Ceník služeb ke stažení.

 
 

Počasí Špindlerův Mlýn

Kde jsou Apartmány Dalibor?