Apartamenty Dalibor Špindlerův Mlýn < >
TIP
  • SYLVESTER: DUZY APARTAMENT DLA 8-10 OSOB, 3 POKOJE, 2X GARAZ, CENA 7000 CZK/NOC ZA CALY APARTAMENT
  • VÁNOCE 2017 ROMANTICKÉ VÁNOCE VE ŠPINDLU, RODINNÝ PROSTORNÝ APARTMÁN S VÁNOČNÍ VÝZDOBOU. PŘIJEĎTE POBEJT.
  • Zniszka na skipass 30% Bardzo ladne apartamenty

Restauracje v Harrachowie

V Harrachově v žádném ročním období rozhodně nebudete trpět hlady. Nicméně když uvedeme, že v Harrachově je pestrá nabídka restaurací, určitě Vás neuspokojíme. Většina restaurací samozřejmě poskytuje běžný standard a možná až příliš pestrý výběr jídel. Málokterá restaurace ale nadchne nebo nabídne kulinářské překvapení. Přestože Apartmány Čertovka cílí svou nabídku na rodiny s dětmi a hosty, kteří spíše spoléhají na přípravu jídel vlastními silami, je pochopitelné, že při každém pobytu na horách se najde mnoho příležitostí, aby se do restaurace zašlo.  

Díky své poloze v centru z apartmánů Čertovka to je do restaurací doslova jen pár kroků. V našem doporučení se zaměříme jen na nekuřácké restaurace.

  • Na oběd nejčastěji chodíme do Penzionu 7 nebo do Pizzeria Verde Rosa. Obě restaurace jsou přímo před apartmány Čertovka a z restaurací to do apartmánů trvá jen minutu. V Penzionu 7 mimo jiná jídla doporučujeme guláš a smažený sýr. Všechny porce jsou obrovské včetně dětských.
  • Kousek vedle Penzionu 7 je Pizzeria Verde Rosa. Jídla vypadají autenticky italsky, nevzpomínáme si, že bychom odcházeli nespokojeni. Navíc obsluha dětem zkrátí čekání na jídlo poskytnutím základní výbavy na kreslení, děti dostanou pastelky a omalovánky,  což jejich rodičům hodně ulehčí život. V restauraci mají velký počet dětských židliček.
  • Další naše oblíbená nekuřácká restaurace je v Penzionu David u dojezdu sjezdovek z Čertovy hory. Z menu doporučujeme pečenou kachnu.
  • A na závěr jednu kuřáckou ale i s velkou nekuřáckou částí. Z tradičních hospod doporučujeme Minipivovar Novosad, kam by každý během pobytu v Harrachově měl alespoň jednou zajít. Z restaurace budete moci nakouknout do sklárny, třeba Vás zajímavé prostředí zláká i na prohlídku.
 
 

Pogoda w Harrachovie

Jak znaleźć Apartamenty Dalibor?